Açılış Kapanış: 10:00 - 22:00

Anatolium Ankara Alışveriş Merkezi, 34 bin metrekarelik Ikea, CarrefourSA, Tekzen, E-Bebek, Decathlon, Köfteci Yusuf, Koton, Defacto, Fenerbahçe Spor Okulları, Yoyuncak Park Çocuk Oyun Alanı ve Flo gibi mağazalarının yanı sıra elektronik, ev tekstili, hazır giyim, restoran, kafe, çocuk ve eğlence alanlarında yerli ve yabancı 97 mağazasıyla ailece keyifli zaman geçirmek isteyenlerin gözde buluşma mekanlarından biri. 

Alışveriş merkezi, rahat dolaşımı, müşterisini yormayan sirkülasyon alanlarının yanı sıra tüm alternatifleri aynı anda sunan bir ‘Alışveriş Vadisi’ olarak tanımlanıyor. Çevre yoluna doğrudan bağlantısı sayesinde, Ankara’nın en uzak noktasından 25 dakikada, Çankaya’dan Turan Güneş ve Doğukent Bulvarları ile Nato Yolu kavşağından 8 dakikada ulaşılabilir. 

Anatolium Alışveriş Merkezi sadece bir alışveriş merkezi olmaktan çıkıp ziyaretçileri için bir eğlence merkezine dönüşmüş durumda. Her ay çocuklar için tiyatro gösterileri, yaratıcılıklarını geliştirecek etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri ve sergiler düzenleniyor. Ziyaretçilerini eğlendirmenin yanında Anatolium sürekli olarak düzenlediği kampanyalarla birçok hediyeye anında kazanma fırsatı buluyor.